iFi Audio prezentuje nowy kabel dla wszystkich fanów sprzętów mobilnych, a także nowoczesnych produktów, które wyposażone są w zbalansowane gniazdo 4.4 milimetra zamiast klasycznych XLR. Takie rozwiązanie pozwala na tworzenie znacznie mniejszych sprzętów z wyjściem zbalansowanym, bo Jack 4.4 mm Pentaconn zajmuje po prostu mniej przestrzeni. W iFi wiemy, jak wielu z Was poszukiwało takiego przewodu, dlatego stworzyliśmy tańszą wersję już dostępnego produktu. Korzystaj tak, jak lubisz, podłącz np. iFi Zen DAC V2 do klasycznego wzmacniacza z wejściami XLR i ciesz się zbalansowanym dźwiękiem w najwyższej jakości. Przewód iFi Audio SE 4,4 mm na XLR został zaprojektowany właśnie dla Ciebie.

4.4 do XLR. Droga do doskonałości.

Zbalansowane wyjście 4,4 mm jest coraz popularniejsze i na bieżąco spotykane w wysokiej jakości domowych i przenośnych urządzeniach audio, takich jak iDSD Diablo 2, ZEN DAC Signature V2, NEO Stream, a także wielu innych. Aby podłączyć te urządzenia do sprzętu z wejściami XLR, takiego jak przedwzmacniacze, wzmacniacze zintegrowane lub wzmacniacze mocy, potrzebny będzie kabel 4,4 mm na XLR.

Ochrona przed zakłóceniami RFI/EMI.

Kabel SE 4,4 mm do XLR wykorzystuje przewód o wysokiej przewodności z miedzi beztlenowej (OFC) o całkowitym przekroju 22AWG, aby zapewnić optymalny transfer sygnału. Kabel ten jest zbudowany z dwużyłowej struktury równoległej i zawiera wewnętrzne ekranowanie zapewniane przez równoważną metalową siatkę.

Cechy te służą do ochrony kabla przed zakłóceniami o częstotliwości radiowej (RFI) i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI), zapewniając w ten sposób najczystsze możliwe medium do przesyłania sygnału.

Pozłacane złącza.

Męskie złącze kabla XLR ma obudowę ze stopu aluminium i pozłacane złącza, zapewniając minimalną rezystancję i nienaganną równowagę. Złącze 4,4 mm ma pozłacaną, gładką powierzchnię, zostało poddane precyzyjnej obróbce CNC i ma krawędź uniesioną o 1,5 mm, zapewniając najwyższą jakość połączeń audio.

Przewodniki OFC o wysokiej przewodności z miedzi beztlenowej 22AWG, termoplastyczny elastomer (TPE) i równoległa struktura podwójnego rdzenia. W połączeniu z obudową ze stopu aluminium, minimalną rezystancją, zbalansowanemu połączeniu i pozłacanymi złączami zapewnia on doskonałe brzmienie przy najwyższej jakości wykonania.

Szczegóły dostępne pod linkiem: https://ifiaudio.pl/4-4mm-to-xlr-cable-se/

Cena kabla: 239 zł.

Dystrybucja w Polsce:
21Distribution
Pabianice, Reymonta 12
www.21Distribution.pl