micro iPhono3 Black Label

Home 9 DESKTOP 9 micro iPhono3 Black Label

Piękna i Bestia.

Usłysz każdą nutę.

Czyste nagranie

Matowa, polerowana czerń. Super cichy poziom szumów. 

Nasze obwody przedwzmacniacza gramofonowego wykorzystują tylko najlepsze audiofilskie komponenty. Komputerowo dobierane wzmacniacze operacyjne, bi-polarne tranzystory wyjściowe o wysokim wzmocnieniu i kondensatory Nichicon klasy audio. I wiele więcej. 

iPhono3 Black Label brzmi znakomicie. Wsłuchaj się w swoją płytę winylową.

Ciche noce

Dzięki oszałamiającemu bardzo niskiemu poziomowi szumów 85 dB (zgodnie ze standardem Stereophile) iPhono3 Black Label jest na wyciągnięcie ręki. Jeden z najcichszych przedwzmacniaczy gramofonowych. Kropka. 

Jak każdy dobry przedwzmacniacz gramofonowy, wzmacnia on sygnał, a nie szumy. Cichy jak szept poziom szumów jest do rozpoznania przez każdy domowy system audio. Zabierz go na jazdę próbną z wygodnego fotela odsłuchowego.

Precyzyjna korekcja dźwięku

Precyzyjna krzywa EQ i wybuchowy zakres dynamiki 108dB. Twój pokój odsłuchowy staje się salą koncertową.

 AMR PH-77, kosztujący 12 000 USD większy model z 23 krzywymi korekcji, do dziś pozostaje winylowym punktem odniesienia. Technologia Trickle-down zastosowana w iPhono3 Black Label oznacza, że posiada on 6 najpopularniejszych stereofonicznych krzywych EQ.

 Wypróbuj niesławny „test tortur” 1812 Overture. To już nie będzie to samo. iPhono3 Black Label sprawi, że będziesz słuchał “jeszcze tylko jednej płyty” do późnych godzin nocnych.

Ustaw i zapomnij

Twoja igła i wkładka zostały starannie wykonane. Niezależnie od tego, czy jest to MM, czy MC, żadne dwie wkładki nie są identyczne pod względem wydajności.

 iPhono3 Black Label, podobnie jak AMR PH-77, z którego się wywodzi, umożliwia precyzyjne ustawienie obciążenia / wzmocnienia dla posiadanej wkładki. Wyciśnij każdą kroplę wydajności ze swojego cennego przetwornika.

 Ustaw tylko raz. Usiądź wygodnie. Ciesz się.

Specyfikacja, która zachwyca

Pod skromną obudową iPhono 3 Black Label kryją się technologie TubeState klasy A i DirectDrive Servoless. Specjalnie opracowane przez AMR dla iFi audio. 

Wszystko to opiera się na wyjątkowych audiofilskich komponentach Burr-Brown, TDK i Nichicon. To tylko kilka z nich. 

Dzięki tak dedykowanemu układowi i dedykowanym komponentom ma cichy jak szept poziom szumów i zmierzone THD na niewiarygodnym poziomie <0,005%.

X-Men

iPhono3 Black Label jest wyjątkowy. Powinien być zasilany czymś wyjątkowym.

 Jest dostarczany z iPower X, najnowszą technologią zasilania. 

iPhono3 Black Label + iPower X = Świetna Para

Zupełnie nowa technologia zasilania iPhono3 Black Label.

 iPower X. Czego tu nie kochać?

Kondensatory Nichion klasy audio, kondensatory Panasonic OSCON/ECPU, rezystory MELF, kondensatory TDK C0G… lista jest długa. 

iPhono3 Black Label jest wypełniony po brzegi. Przyjrzyj się jego wnętrzu.

W iPhono3 Black Label unikalny obwód DC-Infinity zwiększa wzmocnienie obwodów DC, aby zbliżyć się do nieskończoności (jest to w przybliżeniu 1 bilion milion razy milion; 1012).

 Po zamknięciu pętli sprzężenia zwrotnego to niemal nieskończone wzmocnienie DC anuluje wszystkie napięcia offsetowe, zapewniając bezpośrednio sprzężone wyjście z offsetem 0V DC. Kluczem do obwodu DC-Infinity jest to, że zmienia on wzmocnienie tylko poniżej ok. 0,01 Hz, pozostawiając niezmienione zachowanie obwodu AC przy wyższych częstotliwościach, nie wprowadzając ani szumów, ani zniekształceń do sygnału audio.

 Wszelkie szumy i zniekształcenia obwodu DC-Infinity występują na tym samym poziomie sygnału co sygnał wyjściowy i są około 100 razy mniejsze niż szumy i zniekształcenia rzeczywistego obwodu wzmacniacza, więc w porównaniu do rzeczywistych szumów i zniekształceń przedwzmacniacza gramofonowego skutecznie znikają.

Spójrz, mamo. Brak wyjściowego kondensatora sprzęgającego.

Direct Drive Servoless® to ważny element audiofilskiego doświadczenia, który nie jest widoczny w pomiarach, ale jest całkiem słyszalny.

W przeciwieństwie do standardowego przedwzmacniacza gramofonowego iPhono3 Black Label kontynuuje specjalną tradycję projektową polegającą na bezpośrednim sprzężeniu (tj. bez kondensatora sprzęgającego) od wkładki do wyjścia i robi to bez konieczności stosowania konwencjonalnego serwomechanizmu DC.

Precyzyjnie dopasuj korekcję LP!

Słuchaj nagrań winylowych w oryginalny i prawidłowy sposób. Kiedy tak wiele zainwestowano w system audio, pominięcie ostatnich kilku procent prawidłowego dopasowania korekcji do płyty LP jest niemal świętokradztwem.

Nasza lista rekomendowanych płyt LP wraz z ich dokładną krzywą EQ pokaże ci, jak korzystanie z prawidłowej krzywej EQ robi ogromną różnicę! Przypuszczamy, że prawdopodobnie masz niektóre z naszych propozycji w swojej kolekcji.

„Magia” lamp z półprzewodników.

Nasza technologia TubeState® klasy A jest wynikiem prawie czterech dekad badań naszego głównego projektanta, Thorstena Loescha, nad sprzętem lampowym i tranzystorowym.

Kluczem nie jest dodawanie zniekształceń, ale unikanie pewnych ich rodzajów. Po zrozumieniu, że określone zniekształcenia są endemiczne dla obwodów półprzewodnikowych i są szkodliwe w odniesieniu do subiektywnej jakości dźwięku, eliminujemy je z obwodów półprzewodnikowych, bez dodawania zniekształceń lampowych i szumów.