xCAN

Home 9 PORTABLE 9 xCAN

xCAN po prostu sprawia, że muzyka brzmi lepiej, niezależnie od tego, czy słuchasz jej przez słuchawki douszne w domu, czy relaksujesz się przy utworach w podróży.

Nasz przenośny wzmacniacz słuchawkowy z pewnością zapewni doskonałe brzmienie muzyki.

Ostatnie słowo w dziedzinie przenośnych wzmacniaczy

xCAN jest przede wszystkim przenośnym wzmacniaczem i jest przeznaczony dla każdego, kto chce wycisnąć każdą kroplę wydajności ze swoich drogich słuchawek.

Używasz wysokiej klasy DAP, który ma odpowiedni wbudowany DAC, ale brakuje mu mocy? Jesteś zadowolony z istniejącego źródła, ale potrzebujesz więcej mocy?

Wystarczy dodać xCAN, aby napędzić większe i lepsze słuchawki i wzmocnić swoje utwory.

Oślepiający Bluetooth

xCAN zapewnia Bluetooth o jakości CD poprzez AAC, aptX i aptX LL z dodatkową magią iFi.

Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe ze smartfona. Bluetooth z telewizora do xCAN. Nie potrzeba przewodów. Wystarczy podłączyć słuchawki do xCAN.

Dodaj ścieżkom dźwiękowym dodatkowej energii. Dodaj mocy swojej rozgrywce! Usłysz świst strzały lub pełny gaz bolidu F1 w całej okazałości.

Niesamowite okablowanie

Podłącz przez analogowe złącze 2.5/3.5. Ekskluzywna technologia iFi S-Balanced oznacza, że zyskujesz zalety zbalansowanego połączenia, nawet jeśli używasz niezbalansowanego.

W przypadku słuchawek oznacza to niższe zniekształcenia, mniej zakłóceń i mniej przesłuchów.

Umożliwia również korzystanie z rosnącej liczby źródeł zbalansowanych, takich jak wysokiej klasy DAP.

Potęga w czystej postaci

xCAN to wzmacniacz słuchawkowy dual-mono o maksymalnej mocy wyjściowej 1000 mW na kanał. Z radością wysteruje Twoje ulubione słuchawki.

Dodaliśmy również nasze charakterystyczne dodatki dźwiękowe.

3D+® otwiera Twoją muzykę, dając Ci atmosferę koncertu na żywo.

Analogowy system korekcji basów XBass Ⅱ® koryguje charakterystykę basów słuchawek/głośnika, zapewniając bardziej naturalne brzmienie średnich częstotliwości.

Sprytne. Zakrzywiony.

Inteligentna bateria xCAN zapewnia do 18 godzin odtwarzania (analogowo) lub 12 godzin (Bluetooth) w zależności od wybranych słuchawek. To jedna bardzo długa podróż pociągiem!

Na koniec warto zwrócić uwagę na zakrzywioną obudowę i bujne diody LED. xCAN to urocza dama.

Na etapie cyfrowym zastosowano rozbudowane technologie eliminacji zniekształceń jitter, w tym nasz femtoprecyzyjny zegar GMT (Global Master Timing) i inteligentny bufor pamięci. Stanowi to kompleksowe, systematyczne rozwiązanie cyfrowe, które raz na zawsze rozwiązuje problem jittera.

Ekskluzywny obwód S-Balanced® firmy iFi zapewnia maksymalną wydajność zarówno słuchawek single-ended, jak i zbalansowanych.

Nasz 3D+ Holographic® zapewnia wciągającą, głęboką scenę dźwiękową. Sprawdź to tutaj.

Nasz nowy XBass Ⅱ® zapewnia jeszcze więcej muzycznej satysfakcji. Analogowy system korekcji basów XBass Ⅱ® koryguje odpowiedź basową słuchawek, aby zapewnić bardziej naturalny dźwięk w górnym paśmie częstotliwości basowych. Więcej tutaj.

Dzięki oddzielnemu wejściu zasilania (USB typu C) do ładowania wewnętrznego akumulatora, nie pobiera on energii ze smartfona lub urządzenia odtwarzającego.

Czas odtwarzania wynosi od 12 (przez Bluetooth® jako wejście) do 18 (tylko jako wzmacniacz analogowy) godzin.

To urządzenie jest wyposażone w stopień wzmacniacza słuchawkowego iFi Cyberdrive®. Nie znajdziesz go w Gwiezdnych Wojnach czy Star Treku.

Urządzenie posiada wzmacniacz słuchawkowy dual-mono o maksymalnej mocy 1000 mW na kanał, który może uwolnić pełny potencjał słuchawek o impedancji od 32 do 600 omów. Oferuje zbalansowane wejście/wyjście, aby w pełni wykorzystać rosnącą dostępność zbalansowanych źródeł i słuchawek. Zbalansowane gniazdo słuchawkowe 2,5 mm oznacza, że można go użyć do wzmocnienia wzmacniacza wysokiej klasy DAP.