iPowerX

Home 9 POWER 9 iPowerX

Czysta cisza. Czysta moc dla maX.

Dzięki komponentom i technologii crème de la crème iFi iPower X głęboko oczyszcza szum tła powstający w sieci zasilającej. Może być teraz używany z szerszą gamą urządzeń.

Cisza. Uosobiona.

Oryginalny iFi iPower zapewnia skuteczne, czyste rozwiązanie zasilania szumów w systemie.

Ale dlaczego nie ulepszyć zasilania do maksimum dzięki zupełnie nowemu iFi iPower X?

Nasz nowy zasilacz AC/DC o ultra niskim poziomie szumów został zoptymalizowany, aby wykorzystać nową wiedzę, komponenty i technologię w świecie projektowania zasilaczy o super wysokiej częstotliwości.

Aktywna redukcja szumów

iPower X wykorzystuje technologię Active Noise Cancellation II, aby wyeliminować wszystkie przychodzące zakłócenia EMI lub RFI.

Jest to ta sama technologia, co w słuchawkach z aktywną redukcją szumów! Wyobraź sobie, jak dobrze blokują one hałas w kabinie samolotu w porównaniu do zwykłych słuchawek?

Oto co iPower X robi z Twoim zasilaczem.

Ulepszona pojemność

Jak zwykle w przypadku iFi, każdy nowy projekt oznacza nie tylko poprawę wyglądu zewnętrznego, ale co ważniejsze, sposobu działania wewnątrz.

Pojemność wejściowa jest teraz o 50% większa, a pojemność wyjściowa jest o 150% większa w porównaniu do oryginalnego iPower.

W praktyce oznacza to większą filtrację, lepszą dynamikę i niezrównaną jakość dźwięku.

Komponenty najwyższej klasy

Używamy najnowszych kondensatorów organicznych dla lepszego tłumienia szumów o wysokiej częstotliwości. A pojemność upływowa jest około 20 razy niższa niż w zwykłych zasilaczach impulsowych!

Krótko mówiąc, nie ma ucieczki dla niepożądanych szumów!

Podsumowując, iPower X zapewnia o 20% więcej mocy niż oryginalny iFi iPower i zwiększone natężenie prądu, co oznacza, że może współpracować z większą liczbą urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej.

Elegancki, nowoczesny design

iPower X ma nową obudowę w kolorze kremowo-beżowym, która zapewnia chłodny, czysty wygląd.

Dodaliśmy kilka otworów i logo iFi podświetlane przyjemnym cyjanowym światłem LED. Nie ma wątpliwości, kiedy to mini dzieło sztuki jest włączone i podłączone do sieci.

I jak zawsze, dajemy ci wolność. iPower X jest wymienny z typami pinów ściennych na całym świecie (UK/US/EU/AU kupowane osobno).

Ponieważ my też kochamy muzykę…

Muzyk? Uwielbiasz swoje efekty, ale nie lubisz, gdy jeden z nich psuje się w środku koncertu? A zapasowego nigdzie nie ma?

Nasz iFi iPower X ma centralny adapter ujemny, dzięki czemu można go prawidłowo używać ze sprzętem.

Czystszy dźwięk ORAZ występ trwa! Czego tu nie lubić?

iPowerX dla świateł LED

Fotografia? Nie ma mowy. iPowerX może również rozwiązać mój problem migoczących świateł LED?

Tak, zasilacz o stałym prądzie i napięciu, taki jak iPowerX, zapewni, że prąd dostarczany do systemu LED pozostanie stabilny, bez względu na wahania prądu zmiennego w gniazdku ściennym.

Oparty na technologii wojskowej, nasz ulepszony system Active Noise Cancellation II® aktywnie eliminuje wszystkie przychodzące hałasy.

Robi to w sposób podobny do słuchawek z aktywną redukcją szumów — generuje sygnał identyczny z przychodzącym szumem elektrycznym, ale w przeciwnej fazie, aktywnie go eliminując. Jest to bardzo skuteczne w usuwaniu szumów o niskiej i średniej częstotliwości, podczas gdy pasywne filtry izolacyjne radzą sobie z zakłóceniami o wyższej częstotliwości. Ta kombinacja jest wymiernie bardziej skuteczna w eliminowaniu szumów zakłócających sygnał USB niż urządzenia polegające wyłącznie na filtrowaniu pasywnym.

W celu lepszego tłumienia szumów o wysokiej częstotliwości, do filtra wyjściowego dodaliśmy stałe półprzewodniki organiczne.

Szum upływu iPower X jest 20-krotnie niższy niż w przypadku zwykłych zasilaczy SMPS (100pf vs 2200pf).

W porównaniu do oryginalnego iPower:

  1. Pojemność wejściowa jest o 50% większa; 47uf zamiast 33uf.
  2. Pojemność wyjściowa jest o 150% większa.

Działa z praktycznie każdym urządzeniem zasilanym prądem stałym i jest dostępny w wersjach 5, 9, 12 i 15 V.

Wystarczy sprawdzić prawidłowe napięcie i gotowe. Czyste, audiofilskie zasilanie.