GO bar

Home 9 PORTABLE 9 GO bar

Najlepszy pod każdym względem.

Najwyższej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy USB. Najpotężniejszy na świecie wzmacniacz słuchawkowy tego rozmiaru.

Go, Go, GO!

GO bar to nasz najwyższej klasy ultraprzenośny przetwornik cyfrowo-analogowy USB/wzmacniacz słuchawkowy.

Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy, pracujesz zdalnie lub przy biurku, czy po prostu podróżujesz dla przyjemności, GO bar jest idealnie przenośnym sposobem, aby słuchawki brzmiały niebiańsko.

Podłącz go do laptopa, MacBooka, tabletu, smartfona lub dowolnego innego urządzenia cyfrowego z portem USB, aby uzyskać rewelacyjny dźwięk w domu, w biurze lub w podróży.

Akcesoria obejmują skórzane etui podróżne i adapter Lightening do USB-C, bez konieczności kupowania zestawu do podłączenia aparatu, a także kabel USB-C OTG i adapter USB-C do USB-A.

Mały. Ale potężny.

Sekcja DAC GO bar wykorzystuje potężny 16-rdzeniowy mikrokontroler XMOS do przetwarzania danych audio odbieranych na wejściu USB. Nasz wewnętrzny zespół zaprogramował oprogramowanie układowe XMOS, aby zoptymalizować jakość dźwięku i zapewnić doskonałą współpracę z 32-bitowym chipsetem Cirrus Logic DAC.

Dostosowany filtr cyfrowy minimalizuje echa wstępne i artefakty dzwonienia. Nasz precyzyjny system zegara GMT (Global Master Timing) zapewnia bardzo niski poziom zniekształceń jitter.

 • Ultra-rozdzielczość PCM do 32-bitów/384 kHz przez USB
 • Natywne odtwarzanie do DSD256
 • 2x DXD
 • Pełne dekodowanie MQA

Odpowiedni dla Ciebie

Cztery opcje filtrowania cyfrowego na zamówienie:

 • Bit Perfect – brak filtrowania cyfrowego, brak dzwonienia przed i po
 • Standard – umiarkowane filtrowanie, umiarkowane dzwonienie przed i po
 • Minimum Phase – powolny roll-off, minimalne dzwonienie przed i po
 • Gibbs Transient Optimised – minimalne filtrowanie, brak dzwonienia wstępnego i minimalne dzwonienie końcowe

Dwa tryby przetwarzania analogowego:

 • XBass+ – analogowe podbicie basów w celu „przywrócenia” utraconych niskich tonów dla dokładniejszej reprodukcji oryginału
 • XSpace – holograficzne pole dźwiękowe otwierające muzykę i dające wrażenie przestrzenności koncertu na żywo.

Sprawy zewnętrzne

Elegancka, wykonana ze stopu aluminium obudowa głośnika GO bar zawiera fizyczne przyciski do precyzyjnej regulacji głośności oraz elementy sterujące do wyboru różnych opcji strojenia dźwięku. Kolumna kolorowych diod LED zapewnia poręczny przewodnik po formacie i częstotliwości próbkowania aktualnie odtwarzanego dźwięku cyfrowego, a także czy XBass+ i/lub XSpace są włączone.

Na jednym końcu znajduje się asynchroniczne wejście USB-C, a na drugim para wyjść słuchawkowych.

 • W pełni zbalansowane wyjście 4,4 mm — słuchawki z kablem/złączem zbalansowanym mogą korzystać z w pełni zbalansowanych obwodów paska GO.
 • Wyjście 3,5 mm S-Balanced – nasza technologia S-Balanced redukuje przesłuchy i szumy o 50% w przypadku zwykłych słuchawek single-ended.

Równowaga mocy

Pomimo niewielkich rozmiarów, układ analogowy GO bar posiada zbalansowany obwód z symetrycznym dwukanałowym stopniem wyjściowym. Redukuje to szumy i przesłuchy w ścieżce sygnału, w pełni oddzielając lewy i prawy kanał. Jest to zwykle spotykane w większych i droższych wzmacniaczach.

Obwód jest wypełniony wysokiej jakości dyskretnymi komponentami, a szczególną uwagę zwrócono również na filtrowanie zasilania, radykalnie zmniejszając szumy sygnału wprowadzane przez wejście USB.

Czystość i moc

Konstrukcja wzmacniacza łączy czystość dźwięku z mocą.

 • 475 mW maks. przy 32 omach
 • 7,5 V maks. przy 600 omach

Żaden wzmacniacz słuchawkowy o tak niewielkich rozmiarach nie może się równać ze zdolnością GO bar do napędzania trudnych obciążeń słuchawkowych lub współpracy z szerszą gamą słuchawek.

Listwa GO zawiera również dwie technologie dostrajania mocy:

 • iEMatch – tłumi moc, aby dopasować się do słuchawek o wysokiej czułości i IEM, usuwa szum tła i zwiększa użyteczny zakres głośności
 • Turbo – zwiększa wzmocnienie o 6 dB, aby zaspokoić potrzeby bardziej wymagających słuchawek.

*Należy pamiętać, że GO bar może nie działać z iPhone’ami do 6S włącznie, gdy bateria telefonu jest rozładowana (<30%).

Urodzinowy bling!

Aby uczcić naszą 10. rocznicę, stworzyliśmy przyciągającą wzrok specjalną edycję GO bar.

Limitowany do 1000 sztuk GO bar 10th Anniversary Limited Edition jest pokryty zapierającą dech w piersiach złotą powłoką i może się pochwalić:

 • Miedziana obudowa dla lepszej jakości wykonania i ekranowania
 • Ulepszone filtrowanie zasilania
 • Waga 64 g, 40 g więcej niż oryginał.

GO bar 10th Anniversary Limited Edition to prawdziwie „złoty standard” wśród ultraprzenośnych przetworników cyfrowo-analogowych USB/wzmacniaczy słuchawkowych.

16-rdzeniowy układ XMOS przetwarza dane audio odbierane przez cyfrowe wejście USB.

Ten nowy mikrokontroler XMOS o niskim opóźnieniu ma znacznie zwiększoną moc obliczeniową. W porównaniu z obecną generacją ośmiordzeniowych układów, ten nowy 16-rdzeniowy układ scalony zapewnia dwukrotnie szybsze taktowanie (2000 MIPS) i czterokrotnie większą pamięć (512 KB), a także najnowszy standard SuperSpeed USB.

Wewnętrzny zespół programistów cyfrowych iFi zaprogramował oprogramowanie układowe XMOS, aby zoptymalizować jakość dźwięku i zapewnić doskonałą współpracę z 32-bitowym chipsetem Cirrus Logic DAC używanym w GO bar.

???

Rozbudowane technologie eliminacji zniekształceń jitter są stosowane na etapie cyfrowym, w tym nasz zegar GMT (Global Master Timing) o femto-precyzyjnym taktowaniu i inteligentny bufor pamięci. Stanowi to kompleksowe, systematyczne rozwiązanie cyfrowe, które raz na zawsze rozwiązuje problem jittera.

Odtwarzanie Hi-Res True Native® wszystkich formatów muzycznych od MP3 do DSD256, PCM384 i DXD384.

MQA (Master Quality Authenticated)

MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która zapewnia dźwięk oryginalnego nagrania wzorcowego. Główny plik MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby można go było przesyłać strumieniowo lub pobierać. GO bar wykorzystuje technologię MQA do odbioru i dekodowania dźwięku MQA oraz zapewnienia dźwięku na poziomie master.

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach obwodów rezonansowych.

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskich poziomów.

Są drogie, ale stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.

Kondensatory OS-CON firmy Panasonic o łącznej pojemności 5,410uF zapewniają bardzo niską równoważną rezystancję szeregową (ESR), doskonałą zdolność redukcji szumów i charakterystykę pasma przenoszenia. Ponadto, OS-CON mają długą żywotność, a ich ESR zmienia się nieznacznie nawet w niskich temperaturach, ponieważ elektrolit jest stały.

Nie są one często spotykane w produktach kosztujących <1000 USD.

Kondensatory tantalowe to kolejny przykład najwyższej klasy komponentów, które preferujemy. Te spolaryzowane kondensatory elektrolityczne mają doskonałą charakterystykę częstotliwości i stabilności, co zapewnia im bardzo wysoką sprawność objętościową.

Kondensatory wielowarstwowe muRata o niskim ESR i wysokiej jakości. Aspekt „kontroli ESR” kondensatorów Murata jest czymś wyjątkowym. Ich zdolności tłumienia szumów są imponujące.

Obwody analogowe listwy GO charakteryzują się zbalansowaną konstrukcją z symetrycznym, dwukanałowym stopniem wyjściowym.

Ta topologia, zwykle zarezerwowana dla większych i droższych wzmacniaczy ze względu na jej koszt i złożoność, redukuje szumy i przesłuchy w ścieżce sygnału poprzez pełne oddzielenie lewego i prawego kanału.