ZEN CAN

Home 9 DESKTOP 9 ZEN CAN

Nitro dla Twoich słuchawek.

W pełni zbalansowany. Maksymalnie 1600 mW. Wzmacniacz słuchawkowy jak okręt wojenny.

52x więcej mocy. Zwiększ głośność.

Laptopy i smartfony mają naprawdę niskie napięcie wyjściowe <1,0 V. Dobre słuchawki wymagają mocy. Bez tego nie usłyszysz, co naprawdę potrafią.

Użyj laptopa, telefonu lub przetwornika cyfrowo-analogowego, aby przesłać muzykę do ZEN CAN i podłączyć słuchawki. Pompując 52x więcej mocy usłyszysz to, czego Ci brakowało.

Zbalansowany, by ekscytować

ZEN CAN posiada dyskretne, zbalansowane obwody klasy A z flagowego modelu Pro iCAN firmy iFi audio za 1699 USD. Z napięciem 15,1 V przy 300 Ohm, ma poważną moc, która sprawi, że nawet trudne do napędzenia słuchawki będą grały, jak trzeba.

 

 • Dyskretny bufor wyjściowy klasy A z flagowego Pro iCAN wykorzystujący wzmacniacz operacyjny (OV2637A).
 • Wejście FET pozwala uniknąć obciążającej regulacji głośności – niskie zniekształcenia/szumy
 • Wejścia SE (1M Ohm) zapewniają obciążenie źródła, dzięki czemu zawsze działają w klasie A
 • Wzmocnienie wzmacniacza wyjściowego w czterech krokach co +6 dB idealne do dopasowania słuchawek

Przenosi miejsce wydarzeń do Ciebie.

Nagrania audio są przeznaczone do słuchania na kolumnach. Podczas odtwarzania na słuchawkach, dźwięk jest ograniczony do „bycia wewnętrz głowy”. Nie ma takiej przestrzenności, jaką powinien mieć. 

Nasz specjalny obwód dźwięku 3D rozwiązuje ten problem: 

 • Obraz stereo, który jest naprawdę poza głową, zarówno z przodu, z boku, u góry i z tyłu
 • Bez podbarwień i utraty rozdzielczości
 • Całkowicie analogowy układ (tj. bez kosztownej i złożonej cyfrowej manipulacji sygnałem)

Zadowoli wszystkich słuchaczy.

Basowy As

Za XBass stoi nasz aktywny obwód EQ, który wychodzi naprzeciw powszechnej bolączce słuchawek — niedoborowi niskich częstotliwości. 

W szczególności słuchawki otwarte pozwalają, aby wszystkie częstotliwości (zwłaszcza te cenne częstotliwości basowe, których przetworniki generują niewiele) swobodnie wyciekały, zamiast je odbijać i przekierowywać z powrotem do uszu. 

Korekcja XBass to znacznie bardziej eleganckie rozwiązanie do korekcji basów niż spotykane gdzie indziej. Składa się z aktywnych i pasywnych komponentów, a jego krzywa odpowiedzi częstotliwościowej precyzyjnie koryguje problemy z odpowiedzią niskich tonów.

Wypełnione dobrocią klasy premium

Podstawą obwodów zbalansowanego i aktywnego korektora są:

 • Kondensatory Panasonic ECPU
 • Kondensatory ceramiczne TDK C0G (klasa 1)
 • wzmacniacze operacyjne iFi/AMR 'OV’ z serii 'Operationsverstärker’
 • Rezystory MELF
 • Niskoszumowe układy scalone Texas Instruments
 • kondensatory muRata i
 • wielościeżkowy potencjometr Tokyo Cosmos Electric Co. (TOCOS) z wyjątkowym dopasowaniem kanałów (użycie powyżej godziny 11)

Doskonały dźwięk – bogatszy, głębszy.

 Analogowy system korekcji basów XBass® koryguje brakujące basy w słuchawkach/głośniku.

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów audio iFi, zastosowaliśmy niestandardowy wzmacniacz operacyjny z serii OV. Ten najwyższej klasy komponent przyczynia się do wyjątkowo niskiego poziomu szumów, niskich zniekształceń (0,0001%) i szerokiego pasma przenoszenia.

Zastosowano wielościeżkowy potencjometr Tokyo Cosmos Electric Co. (TOCOS). Charakteryzuje się on bliską tolerancją dopasowania kanałów dla optymalnej wydajności (zawsze należy go używać powyżej godziny 11).

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach obwodów rezonansowych. 

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskich poziomów.

 

Są drogie, ale stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.

Wrażenia odsłuchowe „poza głową”. Nasze podwójne matryce analogowe 3D Holographic® umieszczają artystę z Tobą w pomieszczeniu, a nie w Twojej głowie.

Klasa A Discrete to układ, który pochodzi prosto z flagowego wzmacniacza słuchawkowego iFi, Pro iCAN, który przy cenie 1 699 funtów jest 11 razy droższy od ZEN CAN.

Niskoszumowe układy scalone Texas Instruments oferują dużą szerokość pasma wzmocnienia, bardzo niski poziom szumów i zniekształceń, wysoką zdolność wysterowania wyjścia, współczynniki tłumienia w trybie wspólnym i zasilania przekraczające 100 dB, szerokie pasma maksymalnego wychylenia wyjścia i wysokie szybkości narastania.