GO blu

Home 9 PORTABLE 9 GO blu

Super lekki. Super dźwięk.

HD Bluetooth DAC. Apple Music, Spotify, każdy utwór na GO!

Blu Monday (i wtorki)

Nasz nowy GO blu, kieszonkowy przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy HD, jest wystarczająco mały, aby zabrać go ze sobą wszędzie! Zapewnia najlepszy dźwięk przewodowy, ale wygodę bezprzewodową, ponieważ nie musisz już mieć połączenia kablowego ze smartfonem.

Niezależnie od tego, czy ćwiczysz na siłowni z zegarkiem Apple odmierzającym każdy Twój krok, czy nadrabiasz zaległości na MacBooku w ulubionej kawiarni, GO blu jest idealnym towarzyszem.

Łączy się bezprzewodowo z urządzeniem źródłowym przez Bluetooth, nie martwiąc się o to, czy masz odpowiedni kabel do urządzenia z Androidem lub Apple. Wystarczy sparować … i GO!

Każdy dzień jest dniem GO blu!

Waży tylko 26g,

to mniej niż bateria AA!

Doskonały dźwięk. Bez ograniczeń.

Bezprzewodowe słuchawki lub słuchawki douszne dowolnego rodzaju integrują przetwarzanie Bluetooth, konwersję cyfrowo-analogową i wzmocnienie w jednym, standardowym układzie „z półki”. Istnieje pewien pułap jakości dźwięku, który można osiągnąć.

Połącz dobre słuchawki przewodowe lub monitory douszne z oddzielnym, wysokiej jakości przenośnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym/wzmacniaczem słuchawkowym, a jakość dźwięku przebije każdą parę słuchawek bezprzewodowych.

Korzystanie z GO blu oznacza brak kompromisów w zakresie jakości dźwięku.

Sparuj GO blu z urządzeniem Apple/Android. Podłącz swoje ulubione słuchawki przewodowe do GO blu, a następnie schowaj go – jest tak mały, że zmieści się w kieszeni stroju do biegania lub garnituru. Jest również wystarczająco piękny, aby się nim pochwalić, zostawiając go na stoliku w ulubionej kawiarni!

GO blu. Spójrz za horyzont.

Dzięki lekkiej, miękkiej w dotyku polimerowej obudowie (doskonałej do odbioru Bluetooth, w przeciwieństwie do metalu blokującego sygnał), wykończeniu w kolorze miedzi i sterowaniu w stylu korony zegarka ChronoDial, GO blu jest przyjemnością w użyciu, gdziekolwiek jesteś.

iFi zastosowało nawet wysokiej jakości mikrofon oparty na chipie (CMOS-MEMS), umożliwiający prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, czat głosowy w grach i dostęp do asystentów głosowych, takich jak Apple Siri i Google Assistant.

Dalszą elastyczność zapewnia port ładowania USB-C, który służy również jako wejście audio umożliwiające podłączenie USB z urządzeń źródłowych, które nie oferują łączności Bluetooth. Po podłączeniu GO blu w ten sposób obsługiwane są dane audio PCM w wysokiej rozdzielczości do 24 bitów/96 kHz.

HD Bluetooth 5.1

Sposób, w jaki iFi implementuje Bluetooth, nie jest „zwykły” i pomimo niewielkich rozmiarów GO blu nie jest wyjątkiem.

Zastosowanie najnowszego czterordzeniowego układu przetwarzania Bluetooth QCC5100 firmy Qualcomm zapewnia obsługę wszystkich obecnych formatów audio Bluetooth wysokiej rozdzielczości.

 • aptX Adaptive i aptX HD
 • LDAC i HWA/LHDC
 • zwykły aptX i aptX Low Latency
 • AAC
 • SBC (zwykły Bluetooth)

Oznacza to, że każde możliwe urządzenie źródłowe jest obsługiwane w najwyższej rozdzielczości audio, na jaką pozwala specyfikacja Bluetooth — żaden inny kieszonkowy przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz nie zapewnia tak wszechstronnej obsługi kodeków ani tak wysokiej jakości dźwięku przez Bluetooth.

GO blu jest zgodny z Bluetooth v5.1, zapewniając najlepszy możliwy zasięg, stabilność i wydajność, a jego „silnik Bluetooth” może być aktualizowany bezprzewodowo.

*LDAC i logo LDAC są znakami towarowymi Sony Corporation.

10 godzin pracy na jednym ładowaniu

Wystarczy na lot samolotem z Paryża do Nowego Jorku +

Trzy. Wyjątkowe. Etapy.

Bluetooth. DAC. Wzmacniacz.

Większość kieszonkowych przetworników cyfrowo-analogowych/wzmacniaczy słuchawkowych Bluetooth wykorzystuje rozwiązania typu „system w układzie scalonym”, aby zapewnić przetwarzanie sygnału wejściowego, konwersję sygnału cyfrowo-analogowego i wzmocnienie. Są one proste i opłacalne, ale nie mogą się równać z profesjonalnie zaprojektowanymi, indywidualnie zoptymalizowanymi etapami obwodu, jeśli chodzi o jakość dźwięku.

Wyjątkowa dla urządzenia tego typu i rozmiaru, sprytna konstrukcja GO blu zawiera oddzielne etapy Bluetooth + DAC + Amp, z których każdy został zaprojektowany w odrębnych blokach, aby zapewnić idealne połączenie najnowocześniejszej specyfikacji i doskonałego dźwięku. Inni po prostu nie osiągają takiego poziomu wykonania.

Etap Bluetooth w pełni wykorzystuje najnowszy czterordzeniowy układ Bluetooth QCC5100 firmy Qualcomm i obsługuje wszystkie obecne formaty wysokiej rozdzielczości.

Następnie zasila on stopień DAC, którego sercem jest 32-bitowy układ DAC Cirrus Logic. Jest on połączony z niestandardowym filtrem cyfrowym w celu zminimalizowania echa wstępnego i artefaktów dzwonienia oraz precyzyjnym systemem zegara zapewniającym ultra niski poziom jittera, redukując w ten sposób błędy i zniekształcenia w cyfrowym sygnale audio.

Obwody wzmacniacza korzystają z symetrycznych ścieżek sygnału twin-mono i wykorzystują koncepcję Direct Drive firmy iFi — bezpośrednie sprzężenie zapewnia czystą ścieżkę sygnału bez kondensatorów sprzęgających, które powodują zniekształcenia. Stopień wzmacniacza dostarcza do 5,6 V (dwukrotnie więcej niż inne urządzenia) – znacznie więcej mocy niż inne urządzenia o podobnych rozmiarach – z łatwością radząc sobie nawet ze stosunkowo dużymi obciążeniami słuchawek. Aby zapewnić, że siła sygnału odpowiada czułości podłączonych słuchawek, automatyczne wzmocnienie reguluje moc wyjściową w górę lub w dół o 6 dB.

Szwajcarski projekt i implementacja

ChronoDial GO blu jest arcydziełem inżynierii precyzyjnej i, podobnie jak chronograf, zapewnia precyzyjną, analogową kontrolę głośności. Można go używać do odtwarzania, wstrzymywania i przeskakiwania utworów do przodu i do tyłu, a nawet do aktywowania asystenta głosowego na podłączonym przez Bluetooth urządzeniu inteligentnym. Oto jak jest zbudowany:

 • Mosiężna kolumna nośna z powłoką antykorozyjną
 • Mosiężna nakrętka zabezpieczająca przed korozją
 • Precyzyjne łożysko ze stali nierdzewnej 304
 • Tarcza główna ze stali nierdzewnej 304 z powłoką z miedzi berylowo-kobaltowej
 • Sprężyna przycisku z niklu o wysokiej czystości
 • Precyzyjnie obrobiony CNC aluminiowy przycisk AL6063

GO Balanced

Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek zbalansowanych, czy niezbalansowanych, uzyskujesz najmniejszy szum i najlepszą separację kanałów, aby cieszyć się muzyką.

GO blu posiada zbalansowane wyjście 4,4 mm, dzięki czemu słuchawki wyposażone w zbalansowane złącze mogą w pełni wykorzystać zbalansowaną konstrukcję wzmacniacza GO blu.

Ponadto wyjście 3,5 mm korzysta z opatentowanego przez iFi obwodu S-Balanced. Obniża to przesłuch i związane z nim zniekształcenia o połowę, gdy są używane ze zwykłymi, jednostronnymi połączeniami słuchawkowymi, co jest szczególnie korzystne w przypadku monitorów dousznych o wysokiej czułości.

Oba wyjścia są pozłacane, dzięki czemu są odporne na matowienie, a tym samym zachowują optymalną jakość styku.

X-factor. Wewnątrz i na zewnątrz.

Dzięki XBass, który przywraca utracone niskie tony i XSpace, który poszerza scenę dźwiękową, GO blu jest mały na zewnątrz, ale potężny w środku. Zanurzysz się w jego majestatycznej muzykalności.

Nawet rozmowy telefoniczne są „wyraźne” dzięki technologii ANC firmy Qualcomm. Czysto, wyraźnie i bez irytującego echa.

Czynnik X nie kończy się na dźwięku. GO blu ma sterowanie w stylu koronki zegarka i jest wykonany z zaawansowanych technologicznie komponentów. Waży zaledwie 26 gramów lub 0,06 funta.

Będzie to Twoje ulubione urządzenie do odtwarzania dźwięku. 

???

Ważnym aspektem konstrukcji obwodu jest jego bezpośredni charakter (brak kondensatora sprzęgającego), osiągnięty bez konwencjonalnie stosowanego serwomechanizmu DC.

DirectDrive® oznacza bezpośrednią ścieżkę sygnału, co oznacza mniejszą degradację sygnału. Ta bezpośrednia ścieżka sygnału nie ma sobie równych w audio i jest powodem, dla którego dźwięk jest tak „prawdziwy”.

Najnowszy Cirrus Logic CS43131 to zaawansowany „miniaturowy” przetwornik cyfrowo-analogowy, który jest sercem najnowszej gamy urządzeń mobilnych iFi.

 • Zaawansowany 32-bitowy nadpróbkowany modulator wielobitowy z technologią kształtowania niedopasowania
 • Zakres dynamiki 130 dB
 • THD+n na poziomie -115dB

Używamy nowego układu scalonego Qualcomm QCC5100 Bluetooth IC w połączeniu z Cirrus Logic 43131 jako DAC, aby stworzyć słyszalnie lepszy „silnik Bluetooth”.

Obsługiwane są wszystkie obecne formaty audio Bluetooth wysokiej rozdzielczości – Qualcomm aptX Adaptive i aptX HD, Sony LDACTM i HWA LHDC, zwykły aptX i aptX Low Latency, AAC (urządzenia Apple iOS) i SBC („zwykły” kodek Bluetooth).

Spośród 24-bitowych kodeków, aptX Adaptive i aptX HD obsługują do 48 kHz, podczas gdy LDAC i LHDC osiągają 96 kHz.

„Silnik Bluetooth” iFi może być również aktualizowany bezprzewodowo, dzięki czemu można dodać przyszłe kodeki.

**LDAC i logo LDAC są znakami towarowymi Sony Corporation.

Jest to metoda lepsza od tradycyjnego podejścia opartego na obwodach single-ended. Obwody zbalansowane redukują szumy i przesłuchy. Mniej zakłóceń — czystszy dźwięk.

Zwykle tę konfigurację można znaleźć w produktach z wyższej półki cenowej, takich jak Pro iCAN Signature, ale iFi stosuje ją teraz w całej swojej ofercie, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku dla wszystkich naszych klientów.

Doskonały dźwięk – bogatszy, głębszy.

Analogowy system korekcji basów XBass® koryguje brakującą odpowiedź basową słuchawek/głośnika.

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach obwodów rezonansowych.

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskich poziomów.

Są drogie, ale stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.

Kondensatory wielowarstwowe muRata o niskim ESR i wysokiej jakości. Aspekt „kontroli ESR” kondensatorów Murata jest czymś wyjątkowym. Ich zdolności tłumienia szumów są imponujące.

XSpace to analogowy układ poprawy sygnału iFi, który pozwala wydobyć „muzykę” z głowy, zapewniając znacznie lepszą przyjemność z użytkowania słuchawek.