ZEN Air Blue

Home 9 DESKTOP 9 ZEN Air Blue

Wpuść powietrze.

Ciesz się bezkonkurencyjnym strumieniowaniem HD Bluetooth z telefonu, tabletu lub komputera.

ZEN Air Blue

Uzyskaj maksymalną jakość dźwięku z Bluetooth dzięki ZEN Air Blue.

ZEN Air Blue to wysokiej jakości odbiornik audio Bluetooth.

Konwertuje on sygnał audio Bluetooth ze smartfonów, komputerów lub tabletów na sygnał analogowy audio odpowiedni dla słuchawek, wzmacniaczy i kolumn aktywnych.

Usłysz różnicę

ZEN Air Blue zapewnia maksymalną jakość dźwięku z urządzenia — smartfona, komputera lub tabletu — ponieważ działa na najlepszych kodekach dźwięku spośród wszystkich opcji Bluetooth.

Wewnętrzny system Bluetooth został ulepszony przez iFi, aby uniknąć 40% spadku jakości dźwięku, który zwykle występuje w przypadku standardowego Bluetooth (w porównaniu do przewodowego audio).

Jest to idealny sposób na bezprzewodowe podłączenie inteligentnego urządzenia do systemu dźwiękowego w super hi-res (wysokiej rozdzielczości).

Bez wysiłku. Łatwo.

ZEN Air Blue jest idealny jako część prostej, nowej konfiguracji dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z audio i chce doświadczyć wysokiej jakości aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Apple Music, Tidal i Qobuz.

Wystarczy podłączyć laptop, smartfon lub tablet do ZEN Air Blue przez Bluetooth i podłączyć ZEN Air Blue do wzmacniacza, lub aktywnych głośników za pomocą złączy RCA z tyłu.

Pełna kompatybilność.

ZEN Air Blue obsługuje każdy dostępny obecnie na rynku stereofoniczny kodek audio (sygnał) Bluetooth. 

  • AAC — lepszy niż SBC, szeroko stosowany, spotykany w urządzeniach Apple
  • aptX HD, aptxLL i aptX Adaptive — wariacje na temat ulepszonego aptX
  • aptX — lepszy niż SBC, szeroko stosowany, spotykany w urządzeniach z Androidem
  • LDAC TM — wyjątkowo wysoka jakość, zaprojektowany przez Sony
  • LHDC — wyjątkowo wysoka jakość, zaprojektowana przez Huawei
  • SBC — standardowy Bluetooth używany przez większość urządzeń audio

Niezależnie od tego, jakiego urządzenia używasz do strumieniowego przesyłania muzyki przez Bluetooth.

*LDAC i logo LDAC są znakami towarowymi Sony Corporation.

Strumieniowanie w jakości HD

Jest to również łatwy i niezawodny sposób na dodanie strumieniowania Bluetooth do istniejącej zestawu audio, poprawę jakości dźwięku dowolnego głośnika, a także systemu korzystającego ze standardowego Bluetooth.

Zgodność z Bluetooth v5.1

  • Doskonały zasięg bezprzewodowy
  • Doskonała stabilność
  • Płynne działanie

Wpuść powietrze do swojego systemu i zdmuchnij pajęczyny.

Dyskretny chipset ESS Sabre Hyperstream DAC z eliminatorem jittera w domenie czasowej, dyskretnym oscylatorem i zakresem dynamiki 112 dB dla wymagających słuchaczy.

Implementacja iFi Bluetooth® nie wykorzystuje standardowego układu SOC (System On a Chip), jak w przypadku innych producentów. Wykorzystujemy kombinację wysokiej jakości elementów, aby wydobyć jak najwięcej z każdego etapu.

Układ Qualcomm kieruje nieprzetworzony, cyfrowy sygnał Bluetooth® do wyspecjalizowanego układu Sabre DAC, aby przekonwertować sygnał z cyfrowego na analogowy — wszelkie nieprawidłowości są eliminowane za pomocą naszego femto-precyzyjnego systemu zegara GMT, aby zapewnić jakość Bluetooth®, która jest o krok do przodu.

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach obwodów rezonansowych. 

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskich poziomów.

 

Są drogie, ale stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.

Kluczową zaletą układu przetwornika cyfrowo-analogowego ESS Sabre jest architektura Hyperstream ze zintegrowanym eliminatorem jittera w domenie czasowej, która zapewnia znikome zniekształcenia i wysoki zakres dynamiki.

Niskoszumowe układy scalone Texas Instruments oferują dużą szerokość pasma wzmocnienia, bardzo niski poziom szumów i zniekształceń, wysoką zdolność wysterowania wyjścia, współczynniki tłumienia w trybie wspólnym i zasilania przekraczające 100 dB, szerokie pasma maksymalnego wychylenia wyjścia i wysokie szybkości narastania.