iPower2

Home 9 POWER 9 iPower2

iFi iPower2

Ciszej i jeszcze ciszej.

Chodź, ulecz hałas!

Masz ukryty szum w swoim systemie? Irytujący szum, którego nie potrafisz wyjaśnić? Dźwięk jest ziarnisty? To może być tak proste, jak zasilacz.

Zaktualizuj do iFi iPower2, aby zasilić obwody swojego systemu ultracichym, ultraczystym audiofilskim zasilaniem.

Kultura redukcji szumów.

Nowy iPower2 oferuje ulepszone komponenty i grubsze okablowanie, aby zapewnić lepsze tłumienie szumów na wyjściu/wejściu.

A dzięki funkcji Active Noise Cancellation II, która eliminuje wszystkie przychodzące zakłócenia EMI i RFI, już nigdy nie poczujesz się bezsilny wobec szumu i ziarnistości.

Jest ponad 10 razy cichszy niż większość audiofilskich zasilaczy.

Zasil ludzi!

Dostępny jest w wersjach 5V, 9V, 12V lub 15V. Każde napięcie jest indywidualnie dostępne dla danego regionu i zawiera adapter odwrotnej polaryzacji dla produktów z bolcem środkowym ujemnym.

Dodaj iPower2 do swojego systemu, aby przywrócić życie swojej muzyce. Odkryj utracone szczegóły już dziś.

Komponenty najwyższej klasy

Używamy najnowszych kondensatorów organicznych dla lepszego tłumienia szumów o wysokiej częstotliwości. A pojemność upływowa jest około 20 razy niższa niż w zwykłych zasilaczach impulsowych!

Krótko mówiąc, nie ma ucieczki dla niepożądanych szumów!

Podsumowując, iPower X zapewnia o 20% więcej mocy niż oryginalny iFi iPower i zwiększone natężenie prądu, co oznacza, że może współpracować z większą liczbą urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej.

Elegancki, nowoczesny design

iPower X ma nową obudowę w kolorze kremowo-beżowym, która zapewnia chłodny, czysty wygląd.

Dodaliśmy kilka otworów i logo iFi podświetlane przyjemnym cyjanowym światłem LED. Nie ma wątpliwości, kiedy to mini dzieło sztuki jest włączone i podłączone do sieci.

I jak zawsze, dajemy ci wolność. iPower X jest wymienny z typami pinów ściennych na całym świecie (UK/US/EU/AU kupowane osobno).

Podłącz, włącz i się zrelaksuj.

iPower2 jest dostarczany z zestawem 5 adapterów o różnych rozmiarach, pasujących do około 73% wtyczek DC, w tym do odwrotnej polaryzacji (biała wtyczka) dla profesjonalnych produktów audio, które wymagają centralnego ujemnego zasilania.

Rzuć światło?

Jeśli zajmujesz się fotografią, iPower2 może również rozwiązać irytujący problem migoczących świateł LED.

Dzięki stałemu prądowi i napięciu iPower2 zapewni, że moc dostarczana do systemu LED pozostanie stabilna bez względu na wahania w zasilaniu AC z gniazdka ściennego.

Zespół marzeń.

Produkty iFi są modułowe. iPower2 i DC iPurifier2 są jak Batman i Robin — wyjątkowe połączenie, które pozwala klientowi wypróbować cały system, aby zobaczyć, gdzie najbardziej poprawiają dźwięk.

To oficjalne. Jest wysoce rekomendowany przez iFi!

Oparty na technologii wojskowej, nasz ulepszony system Active Noise Cancellation II® aktywnie eliminuje wszystkie przychodzące hałasy.

Robi to w sposób podobny do słuchawek z aktywną redukcją szumów — generuje sygnał identyczny z przychodzącym szumem elektrycznym, ale w przeciwnej fazie, aktywnie go eliminując. Jest to bardzo skuteczne w usuwaniu szumów o niskiej i średniej częstotliwości, podczas gdy pasywne filtry izolacyjne radzą sobie z zakłóceniami o wyższej częstotliwości. Ta kombinacja jest wymiernie bardziej skuteczna w eliminowaniu szumów zakłócających sygnał USB niż urządzenia polegające wyłącznie na filtrowaniu pasywnym.

Współpracuje z praktycznie każdym urządzeniem zasilanym prądem stałym i jest dostępny w wersjach 5, 9, 12 i 15 V. Wystarczy sprawdzić właściwe napięcie i gotowe. Czyste, audiofilskie zasilanie.