AC iPurifier

Home 9 SILENT POWER 9 AC iPurifier

Nasz wszechstronnie utalentowany kondycjoner zasilania oczyści zabrudzone zasilanie sieciowe i sprawi, że muzyka zabrzmi wyraźniej.

Miłośnik analogu? Cyfrowy ćpun? A może lubisz jedno i drugie? Nasz AC iPurifier oczyści i ochroni Twój system.

Podłącz. Odtwórz. Uwierz.

Nasz AC iPurifier jest przeznaczony dla każdego, kogo dźwięk jest zakłócany przez zakłócenia lub zniekształcenia spowodowane zanieczyszczonym zasilaniem sieciowym.

Oczyści on system z zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) lub o częstotliwości radiowej (RFI) i zapewni czysty, wyraźny dźwięk w jednej chwili.

Jest dostępny dla gniazd zasilania w Wielkiej Brytanii (za pośrednictwem adaptera), UE i USA i może obsługiwać od 100 do 240 woltów.

Klasa wojskowa

AC iPurifier wykorzystuje technologię iFi Active Noise Cancellation inspirowaną inżynierią wojskową.

Aktywnie eliminuje znacznie więcej szumów w całym zakresie częstotliwości niż produkt pasywny, nawet w zakresie niższych częstotliwości.

Żadnych szkód. Bez szumów.

AC iPurifier posiada wbudowaną funkcję wykrywania uziemienia i polaryzacji.

Zawsze możesz mieć pewność, że polaryzacja jest prawidłowa i że masz niezbędne połączenie z uziemieniem.

Brak uszkodzeń. Brak szumów.

Inteligentne myślenie.

Nasz inteligentny system uziemienia zapewnia, że AC iPurifier nie wprowadzi pętli uziemienia, gdy nie jest to konieczne.

Użyj gniazda uziemienia 4,4 mm, wiedząc, że „inteligentne” myślenie AC iPurifier utrzyma system bez pętli uziemienia.

Brak pętli masy oznacza brak irytujących szumów lub buczenia. To muzyka dla naszych uszu.

Bezpiecznie i solidnie.

Dzięki wbudowanej ochronie przeciwprzepięciowej, AC iPurifier wyłączy się, jeśli wykryje zwarcie lub skok napięcia.

Twój sprzęt pozostanie bezpieczny.

Wiele rąk może mieć lekką pracę…

To samo można powiedzieć o AC iPurifier… Im więcej ich używasz, tym czystsza jest moc.

Można je również dodać do listwy zasilającej. Dlaczego nie oddzielić urządzeń cyfrowych od analogowych, aby jeszcze bardziej zmniejszyć zanieczyszczenie hałasem?

Nasz Bezprzewodowy System Oczyszczania (WPS) to złożony obwód, który redukuje szumy linii zasilającej bez słyszalnych lub mierzalnych efektów ubocznych.

Jest to ważne, ponieważ inne rozwiązania, próbując ograniczyć szumy, również ograniczają dynamikę.

Nasze inteligentne uziemienie to inteligentne narzędzie diagnostyczne. Aktywnie zapewnia połączenie uziemienia tylko wtedy, gdy system tego potrzebuje. NIE utworzy pętli uziemienia, jeśli system jest już uziemiony.

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OSP) to obwód automatycznego wykrywania i odcinania.

W przypadku wykrycia nadmiernego skoku napięcia lub zwarcia w sieci elektrycznej nastąpi automatyczne odcięcie zasilania. Jeśli problem nie ustąpi, urządzenie nie uruchomi się ponownie i ochroni sprzęt przed uszkodzeniem.

Jest skuteczny do maks. 30,000A @ 1,000V/10uS.

W systemie można używać wielu urządzeń AC iPurifiers jednocześnie.

Im więcej AC iPurifier jest używanych, tym czystsza jest ogólna moc. Jeśli AC iPurifier zostanie umieszczony w środku listwy zasilającej, będzie również działał jako ekran przeciwzakłóceniowy. Hałas jest zredukowany, odizolowany i ograniczony do odpowiedniej lewej/prawej sekcji AC iPurifier.

Wypróbuj w różnych lokalizacjach, aby odkryć, która z nich oferuje najbardziej ulepszony dźwięk.

Wskaźniki LED pokazują polaryzację i wykrywanie uziemienia. Jak zwykle, kolor zielony jest dobry, a czerwony oznacza problem.

Istnieją cztery możliwe kombinacje, które można znaleźć w krótkiej tabeli w instrukcji obsługi. Informuje ona o problemie i sugeruje sposób jego rozwiązania.

Na podstawie technologii wojskowej pierwotnie stosowanej w samolotach nasza aktywna redukcja szumów® (ANC) generuje sygnał identyczny z sygnałem szumu, ale w dokładnie odwrotnej fazie, aby aktywnie anulować wszystkie przychodzące szumy.

Jest to produkt aktywny, a nie pasywny. Jak widać na wykresie, tłumi on znacznie więcej szumów w całym zakresie częstotliwości niż produkt pasywny.

Aktywna filtracja jest DUŻO lepsza w niższych częstotliwościach, na poziomie -40dB. Filtracja pasywna jest naprawdę skuteczna tylko w górnym zakresie częstotliwości.