O firmie

Jesteśmy iFi audio, wielokrotnie nagradzaną firmą zajmującą się technologiąi audio, której przyświeca jeden cel — zwiększenie przyjemności słuchania muzyki.

Wysokooktanowy dźwięk, który zapiera dech w piersiach.

Kochasz muzykę, dlatego tworzymy produkty, które poprawiają jakość dźwięku i eliminują szumy, zniekształcenia i syczenie:

  • Słuchawki
  • Głośników
  • Przenośnych urządzeń audio
  • Telefonów
  • telewizorów

Oznacza to, że słyszysz dźwięk o jakości studyjnej, tak jak chcieli tego Twoi ulubieni artyści.

Dzięki naszemu szerokiemu katalogowi urządzeń możesz przenieść wrażenia na żywo do swojego domu. A jeśli wolisz słuchać muzyki w ruchu, dostarczymy każde uderzenie talerza i szarpnięcie struny w czystej formie prosto do Twoich uszu.

Jesteś sercem naszej firmy.

Od czasu rozpoczęcia działalności w 2012 roku, miłość do muzyki jest powodem, dla którego nadal wkładamy serce i duszę w tworzenie urządzeń audio, które zmieniają sposób, w jaki żyjesz.

To dlatego nadzorujemy projektowanie, rozwój i produkcję ponad 50 produktów z naszej siedziby w Southport w Wielkiej Brytanii.

To dlatego pozyskujemy części z całego świata, w tym z Niemiec, USA i Japonii.

To dlatego utworzyliśmy nasze centrum dystrybucyjne w USA, które obsługuje przodujących w branży sprzedawców detalicznych, takich jak B&H i etailz, i ciężko pracujemy nad zwiększeniem naszej globalnej sieci.

Ty jesteś powodem.

Zasługujesz na najwyższą jakość dźwięku, gdziekolwiek jesteś.

iFi to zapewnia.

Materiały użyte w wielu naszych produktach poprawiają jakość dźwięku, usuwając echo i irytujące szumy.

Produkty iFi i ich opakowania są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu, w tym aluminium, papieru i tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. W naszych komponentach nie ma niebezpiecznych toksyn i zapewniamy, że każdy wypuszczony produkt spełnia normy środowiskowe.

iFi szczyci się tym, że jest firmą przyjazną dla środowiska.