iPurifier3

Home 9 DIGITAL ENHANCERS 9 iPurifier3

Biały rycerz

Nie obawiaj się, pozwól iPurifier3 być białym rycerzem Twojego systemu.

 

 

 

Uwaga na gremliny

Komputerowy dźwięk często wiąże się z irytującymi szumami i zniekształceniami jitter.

iPurifier3 jest przeznaczony dla każdego, kto regularnie walczy z tymi irytującymi gremlinami audio.

Nie obawiaj się, pozwól iPurifier3 być białym rycerzem Twojego systemu.

Biały rycerz

Trzecia generacja i nieco większa reinkarnacja iPurifier mierzy zaledwie 69 x 19 x 20 mm w nowej, efektownej białej zbroi. Dostępny jest zarówno typ A, jak i B.

Wykorzystuje technologię iFi Active Noise Cancellation2, aby zmniejszyć hałas o 100x lub -40dB w porównaniu do zwykłego filtra szumów.

REclock, REgenerate, REbalance®

Nasza najnowocześniejsza technologia REclock, REgenarate i REbalance2® przywróci dźwięk na właściwe tory.

Mówiąc prościej, aktywnie „przywraca” strumienie USB audio + zasilanie, co eliminuje jitter i zapewnia płynne przejście muzyki. REbalance® faktycznie usuwa zniekształcenia spowodowane przesunięciem DC.

Efektowny. Trwały.

iPurifier3 jest przystosowany do wszystkich przyszłych formatów PCM, DSD i DXD. I nie tylko lepiej wygląda na zewnątrz, ale został ulepszony wewnątrz dzięki zaktualizowanym komponentom. Nie musisz martwić się o aktualizację przez wiele lat.

Poprawi to wrażenia z odtwarzania dźwięku USB szybciej, niż można powiedzieć Król Artur i Okrągły Stół.

Rezystory Vishay MELF — złożone, kosztowne, ale doskonałe.

Te bezołowiowe rezystory czołowe z metalową elektrodą charakteryzują się doskonałą dokładnością, stabilnością, niezawodnością i możliwością obciążenia impulsowego. Zapewniają optymalną moc znamionową i obciążalność impulsową. Charakteryzują się jednymi z najniższych szumów i zniekształceń spośród wszystkich rezystorów dostępnych na rynku.

Doskonałe ekranowanie EMI ze stopu miedzi izoluje urządzenia i kable, blokując promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej.

REclock2, REgenerate2, REbalance2® – czystsza, wyraźniejsza muzyka. Druga generacja tej technologii tworzy całkowicie nowy sygnał, eliminuje jitter komputerowy i usuwa zanieczyszczenia szumem, aby przywrócić „zrównoważony” sygnał.

Kondensatory OS-CON firmy Panasonic o łącznej pojemności 5,410uF zapewniają bardzo niską równoważną rezystancję szeregową (ESR), doskonałą zdolność redukcji szumów i charakterystykę pasma przenoszenia. Ponadto, OS-CON mają długą żywotność, a ich ESR zmienia się nieznacznie nawet w niskich temperaturach, ponieważ elektrolit jest stały.

Nie są one często spotykane w produktach kosztujących <1000 USD.

Kondensatory tantalowe to kolejny przykład najwyższej klasy komponentów, które preferujemy. Te spolaryzowane kondensatory elektrolityczne mają doskonałą charakterystykę częstotliwości i stabilności, co zapewnia im bardzo wysoką sprawność objętościową.

Ciesz się ciszą! Nasza technologia Active Noise Cancellation II® (ANC II) oznacza, że mierzony hałas spada 100x lub 40dB w porównaniu do zwykłego filtra szumów.

Dobrą wiadomością jest to, że jest on gotowy na wszystkie obecne i przyszłe pliki PCM, DSD i DXD bez ograniczeń. Twoja muzyka jest bezpieczna, solidna i przyszłościowa.