Go Bar Kensei

Home 9 PORTABLE 9 Go Bar Kensei

The Ultimate GO Bar

Tak jak Kensei zasługuje na wyjątkowy miecz, tak Audiofil zasługuje na wyjątkowy konwerter DAC.

Kensei GO bar został stworzony dla Mistrzów Audio.

GO Bar Kensei przypomina legendarny miecz, starannie kuty dla Kensei. Wcielając się w mistrza kowalstwa, skupiliśmy się na czystości, równowadze i doskonaleniu, aby odkryć prawdziwą esencję twojej muzyki.

Wyposażony w najnowocześniejszą japońską technologię przetwarzania dźwięku: K2HD, oraz ulepszone zasilanie i układ zegarowy, Kensei reprezentuje szczyt naszej podróży doskonalenia w zakresie serii GO bar.

Nie ważne, czy podróżujesz, pracujesz zdalnie czy podróżujesz w celach rozrywkowych, GO bar Kensei oferuje idealne przenośne rozwiązanie, aby podnieść do niebiańskich wysokości twoje doświadczenie z słuchawkami.

Kensei to japońskie określenie, które tłumaczy się na „Sword Saint” („Święty Miecz” lub „Święty Wojownik”), tytuł nadawany elitarnej garstce, podnoszącej rzemiosło i sztukę szermierki ponad najwybitniejszych mistrzów miecza.

Ożyw dźwięk nagrania studyjnego dzięki legendarnemu K2HD

K2HD to najnowsza technologia, w której przoduje brytyjski producent. iFi GO bar to pierwszy na świecie ultraprzenośny przetwornik cyfrowo-analogowy, który został w nią wyposażony.

Pozwala ona na korygowanie kształtów fal i generowanie harmonicznych. K2HD przywraca dane utracone podczas digitalizacji, przybliżając dźwięk bliżej jego analogowej wersji.

Pomimo nieskazitelnej czystości, nagrania cyfrowe czasami wydają się czasami emocjonalnie płaskie i pozbawione życia. Inżynierowie z prestiżowego Victor Studio, zaniepokojeni dostrzegalnym brakiem emocji między ich oryginalnymi, analogowymi wydaniami a cyfrowymi sub-masterami, rozpoczęli poszukiwania rozwiązania. Skrupulatnie porównywali oni analogowe nagrania z wydaniami cyfrowymi, polegając na swojej olbrzymiej wiedzy i słuchu.

Ich rozwiązanie: Technologia K2.

Proces K2 ponownie wprowadza bogate, naturalne zniekształcenia harmoniczne do sterylnego dźwięku cyfrowego, dodając organiczność i naturalność niespotykaną nigdzie indziej. Przetwarzanie w technologii K2 ożywia nagranie, wpuszczając w nie życie. Najnowsza wersja technologii K2 jest znana jako K2HD. Podczas masteringu do specyfikacji CD, wszystkie dane powyżej 22 kHz są odcinane, a rozdzielczość jest zmniejszana 256-krotnie.

„Technologia K2” i „K2HD” są zarejestrowanymi znakami towarowymi JVCKENWOOD Corporation.

Dopasowany. Słodki dźwięk.

Słuchaj tak, jak lubisz, dzięki czterem indywidualnym filtrom cyfrowym oraz dwóm trybom przetwarzania analogowego, każdy dostosowany do wzmacniania Twojej przyjemności w różnych gatunkach muzycznych.

  • Bit-Perfect: Dostarcza naturalnych tonów, idealnych dla wszystkich gatunków.
  • GTO: Wzmacnia szczegóły dźwięku i gęstość, szczególnie odpowiedni dla ścieżek wokalnych.
  • Minimum Phase: Produkuje cieplejszy dźwięk, łączący cechy Bit-Perfect i Standard, idealny dla muzyki Soul i Jazz.
  • Standard: Oferuje bardziej kontrolowany dźwięk z kontrolowanymi wysokimi tonami, idealny dla muzyki Pop i ścieżek dźwiękowych filmowych.

Doświadcz trzęsących basów z XBass+ i zanurz się w przestrzennym polu dźwiękowym dzięki XSpace.

Zaawansowany układ. Precyzyjny zegar.

Sekcja DAC w GO bar Kensei wykorzystuje potężny 16-rdzeniowy mikrokontroler XMOS do przetwarzania danych audio otrzymywanych na wejściu USB. Nasz zespół wewnętrzny zaprogramował oprogramowanie firmware XMOS w celu optymalizacji jakości dźwięku i zapewnienia idealnego partnerstwa z 32-bitowym chipsetem DAC firmy Cirrus Logic.

Spersonalizowany filtr cyfrowy minimalizuje artefakty pierścieniowe. Nasz system zegara precyzyjnego GMT (Global Master Timing) zapewnia ultra-niski jitter.

Obsługuje formaty audio wyższe niż strumieniowane:

PCM do 32-bit/384kHz
Odtwarzanie natywne DSD do DSD256
2x DXD
Pełne dekodowanie MQA

Kompaktowy i Potężny.

GO bar Kensei został wykonany z japońskiej stali nierdzewnej dla maksymalnej sztywności.

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom 65 x 22 x 13,2 mm, jest rozmiaru pendrive’a USB. Sprawia to, że jest idealnym towarzyszem podróży dla Twojego telefonu komórkowego, tabletu lub MacBooka Pro, doskonale wpasowując się w Twoje życie jako urządzenie do słuchania przez słuchawki.

Jego łączność USB-C zapewnia wygodę podłączania i używania bez kłopotów.

GO bar Kensei oferuje maksymalną moc wyjściową do 477 mW, co jest około 10 razy silniejsze niż iPhone 15*.

Wprowadza on dwie technologie tuningu mocy: iEMatch dla bardzo czułych słuchawek dokanałowych oraz tryb Turbo dla słuchawek o dużej mocy. Pozwala to na łatwe podłączanie szerokiego zakresu wysokiej klasy słuchawek i zestawów słuchawkowych.

*W porównaniu z adapterem USB-C do 3,5 mm w iPhone’u.

Odetnij przesłuch

Podłącz się do GO Bar Kensei za pomocą wyjść słuchawkowych 3,5 mm S-Balanced lub 4,4 mm Balanced.

Technologia 3,5 mm S-Balanced od iFi redukuje przesłuch i hałas o 50% przy użyciu zwykłych słuchawek jednostronnych.

Przetwarzanie K2HD ożywia bogate, naturalne harmonie w emocjonalnie płaskich i bez życia cyfrowych nagraniach.

Niepowtarzalność K2HD polega na zaawansowanym rozszerzeniu wysokich częstotliwości, umożliwiającym przywrócenie naturalnych harmonii i nadtonów powyżej 22 kHz, co zapewnia jakość dźwięku zbliżoną do oryginalnej matrycy.

16-rdzeniowy układ XMOS przetwarza dane audio odbierane przez cyfrowe wejście USB.

Ten nowy mikrokontroler XMOS o niskim opóźnieniu ma znacznie zwiększoną moc obliczeniową. W porównaniu z obecną generacją ośmiordzeniowych układów, ten nowy 16-rdzeniowy układ scalony zapewnia dwukrotnie szybsze taktowanie (2000 MIPS) i czterokrotnie większą pamięć (512 KB), a także najnowszy standard SuperSpeed USB.

Wewnętrzny zespół programistów cyfrowych iFi zaprogramował oprogramowanie układowe XMOS, aby zoptymalizować jakość dźwięku i zapewnić doskonałą współpracę z 32-bitowym chipsetem Cirrus Logic DAC używanym w GO bar.

Rozbudowane technologie eliminacji zniekształceń jitter są stosowane na etapie cyfrowym, w tym nasz zegar GMT (Global Master Timing) o femto-precyzyjnym taktowaniu i inteligentny bufor pamięci. Stanowi to kompleksowe, systematyczne rozwiązanie cyfrowe, które raz na zawsze rozwiązuje problem jittera.

Odtwarzanie Hi-Res True Native® wszystkich formatów muzycznych od MP3 do DSD256, PCM384 i DXD384.

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach obwodów rezonansowych.

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskich poziomów.

Są drogie, ale stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.

Kondensatory OS-CON firmy Panasonic o łącznej pojemności 5,410uF zapewniają bardzo niską równoważną rezystancję szeregową (ESR), doskonałą zdolność redukcji szumów i charakterystykę pasma przenoszenia. Ponadto, OS-CON mają długą żywotność, a ich ESR zmienia się nieznacznie nawet w niskich temperaturach, ponieważ elektrolit jest stały.

Nie są one często spotykane w produktach kosztujących <1000 USD.

Kondensatory tantalowe to kolejny przykład najwyższej klasy komponentów, które preferujemy. Te spolaryzowane kondensatory elektrolityczne mają doskonałą charakterystykę częstotliwości i stabilności, co zapewnia im bardzo wysoką sprawność objętościową.

Kondensatory wielowarstwowe muRata o niskim ESR i wysokiej jakości. Aspekt „kontroli ESR” kondensatorów Murata jest czymś wyjątkowym. Ich zdolności tłumienia szumów są imponujące.

Obwody analogowe listwy GO charakteryzują się zbalansowaną konstrukcją z symetrycznym, dwukanałowym stopniem wyjściowym.

Ta topologia, zwykle zarezerwowana dla większych i droższych wzmacniaczy ze względu na jej koszt i złożoność, redukuje szumy i przesłuchy w ścieżce sygnału poprzez pełne oddzielenie lewego i prawego kanału.