GO link

Home 9 PORTABLE 9 GO link

Dongle słuchawkowy łączący użytkownika z muzyką

Doskonały dźwięk z niespodzianką

Brakujące ogniwo

GO link to brakujące ogniwo w Twoim doświadczeniu słuchowym.

Po pierwsze, umożliwia podłączenie słuchawek przewodowych i dousznych do urządzeń cyfrowych, które nie mają wyjścia słuchawkowego 3,5 mm.

Po drugie, nawet jeśli urządzenie ma gniazdo słuchawkowe, GO link zapewnia dużą poprawę dźwięku. Wynika to z faktu, że jego zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) i układ wzmacniacza słuchawkowego przewyższają technologię audio zawartą w urządzeniach inteligentnych i komputerach.

Idź naprzód z GO Link.

Elastyczny przyjaciel

Na jednym końcu GO link znajduje się złącze USB-C, a na drugim DAC i układ wzmacniacza słuchawkowego, oba umieszczone w solidnych, ale lekkich obudowach ze stopu magnezu.

Pomiędzy nimi znajduje się elastyczny przewód o długości 6 cm — zwiększa to praktyczność, umożliwiając ustawienie sekcji DAC / wzmacniacza pod kątem w kierunku słuchacza i zmniejszając obciążenie portu USB, do którego podłączony jest GO link.

DAC ma znaczenie

Sercem GO Link jest energooszczędny, wysokowydajny układ DAC z serii Sabre HiFi firmy ESS Technology – ES9219MQ/Q – korzystający z 32-bitowej architektury HyperStream III.

W połączeniu z technologiami Quad DAC+ i Time Domain Jitter Eliminator, a także dedykowanym układem zegara wykorzystującym wyspecjalizowany oscylator kwarcowy, zapewnia to ultraniskie zniekształcenia, doskonałą klarowność i imponujący zakres dynamiki.

Rzadko stosowane funkcje high-end, takie jak regulowane wzmocnienie analogowe z DRE (Dynamic Range Enhancement) oraz technologie minimalizujące THD (Total Harmonic Distortion) i przesłuchy, są możliwe dzięki zaawansowanej specyfikacji układu DAC.

Ustaw jak lubisz

Kabel łączący obie sekcje wykorzystuje posrebrzane miedziane przewodniki z indywidualną izolacją polimerową w konfiguracji warkoczyka.

Ten obrotowy skręt pomaga zoptymalizować indukcyjność i pojemność, a także wspomaga tłumienie szumów. Na dźwięk łącza GO nie mają wpływu zakłócenia elektromagnetyczne odbierane z pobliskich źródeł elektrycznych.

Brak zniekształceń oznacza, że możesz tańczyć bez zakłóceń.

Poruszaj się wraz z muzyką

W przeciwieństwie do innych dongli słuchawkowych, GO link nie polega na programowej regulacji głośności w podłączonych urządzeniach cyfrowych. Może to negatywnie wpłynąć na rozdzielczość dźwięku.

Zamiast tego regulacja głośności na podłączonym urządzeniu steruje poziomem głośności w przetworniku cyfrowo-analogowym GO link, a nie w telefonie, tablecie lub komputerze. Ta sprzętowa regulacja głośności to kolejna funkcja, która pomaga zapewnić doskonałą jakość dźwięku GO link.

Wysoka rozdzielczość we wspaniałych kolorach

Możliwości GO link w zakresie dźwięku hi-res są imponujące, biorąc pod uwagę jego niewielki rozmiar i cenę.

  • PCM do 32-bit/384kHz
  • DSD do 11,2 MHz (DSD256)
  • MQA

Dioda LED zmienia kolor, aby wskazać przychodzący format audio — PCM, DSD lub MQA — oraz częstotliwość próbkowania PCM/DSD.

Niebo dla słuchawek

Wzmacniacz słuchawkowy GO link zasila pozłacane gniazdo 3,5 mm, zawierające naszą konfigurację S-Balanced w celu zmniejszenia szumów i przesłuchów.

Zapewnia maksymalną moc wyjściową 70 mW przy 32 omach i maksymalne napięcie wyjściowe 2,05 V przy 600 omach. Daje to mnóstwo mocy do napędzania słuchawek i słuchawek dousznych, które mogą być używane z GO link i z łatwością przewyższa wyjścia słuchawkowe wbudowane w inteligentne urządzenia i komputery.

Na etapie cyfrowym zastosowano rozbudowane technologie eliminacji zniekształceń jitter, w tym nasz femtoprecyzyjny zegar GMT (Global Master Timing) i inteligentny bufor pamięci. Stanowi to kompleksowe, systematyczne rozwiązanie cyfrowe, które raz na zawsze rozwiązuje problem jittera.

Odtwarzanie Hi-Res True Native® wszystkich formatów muzycznych od MP3 do DSD256, PCM384 i DXD384.

Dyskretny chipset ESS Sabre Hyperstream DAC z eliminatorem jittera w domenie czasowej, dyskretnym oscylatorem i zakresem dynamiki 112 dB dla wymagających słuchaczy.

W produkcji muzycznej zakres dynamiki oznacza różnicę między najgłośniejszymi i najcichszymi dźwiękami. Jest on mierzony w decybelach, w skrócie dB.  W przypadku pojedynczej ścieżki dźwiękowej zakres dynamiki oznacza różnicę dB między najgłośniejszym i najcichszym momentem w pliku audio.

O zakresie dynamiki w systemie można myśleć jako o przestrzeni między poziomem szumów a punktem odcięcia.  Gdy dźwięk zejdzie poniżej poziomu szumów, nie będzie można odróżnić sygnału od szumu systemowego medium. Gdy dźwięk przekroczy punkt odcięcia, wierzchołki jego fali zostaną gwałtownie odcięte, powodując szorstkość i zniekształcenia.

Opatentowana technologia iFi rozszerza zakres dynamiki o 6 dB lub więcej, zapewniając lepsze wrażenia słuchowe.

Ekskluzywny obwód S-Balanced® firmy iFi zapewnia maksymalną wydajność zarówno słuchawek single-ended, jak i zbalansowanych.

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach obwodów rezonansowych.

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskich poziomów.

Są drogie, ale stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.

Kondensatory wielowarstwowe muRata o niskim ESR i wysokiej jakości. Aspekt „kontroli ESR” kondensatorów Murata jest czymś wyjątkowym. Ich zdolności tłumienia szumów są imponujące.