ZEN Air CAN

Home 9 DESKTOP 9 ZEN Air CAN

Czyste powietrze.

Ciesz się głośniejszym i wyraźniejszym dźwiękiem z komputera PC, Mac, streamera lub telewizora.

ZEN Air CAN

ZEN Air CAN to potężny, domowy wzmacniacz analogowy o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia większą przyjemność ze słuchania muzyki z dowolnego źródła analogowego, takiego jak komputer PC, Mac, smartfon, tablet, odtwarzacz strumieniowy lub telewizor. 

Ciesz się lepszymi wrażeniami ze słuchawek dzięki ZEN Air CAN.

Podłogśnij

ZEN Air CAN to wzmacniacz czysty i prosty.

Po prostu pobiera sygnał wejściowy ze źródła, takiego jak te wymienione powyżej i wzmacnia sygnał, który otrzymał, a następnie zasila nim słuchawki.

 Pomyśl o słuchaniu dźwięku z rękami na uszach, a następnie bez nich!  Dodanie ZEN Air CAN do systemu jest trochę podobne — pojawia się przejrzystość dźwięku, a także większa głośność.

Wiele do zyskania…

ZEN Air CAN ma trzy ustawienia wzmocnienia, dzięki czemu działa dobrze z każdą parą słuchawek lub monitorów dousznych (znanych również jako IEM). 

Czym jest wzmocnienie? Wzmocnienie w kategoriach audio odnosi się do zdolności wzmacniacza do zwiększania amplitudy (mocy) sygnału ze źródła (wejście) do słuchawek lub głośników (wyjście). Większe wzmocnienie oznacza silniejszy sygnał.

 Wzmocnienie należy dostosować w zależności od czułości używanych słuchawek lub iEM. Na przykład bardzo czułe słuchawki wymagają niższego wzmocnienia.

 Pobaw się ustawieniami. Zaufaj swoim uszom.

Specjalnie dla Ciebie

ZEN Air CAN ma dwa różne gniazda słuchawkowe – 6,3 mm single-ended i 4,4 mm S-Balanced.

 Zasadniczo istnieją dwa rodzaje słuchawek – single-ended i zbalansowane. W skrócie single-ended jest najbardziej powszechne, ale opcja zbalansowana jest często uważana za lepszą, ponieważ oferuje większą moc i kontrolę nad słuchawkami.

 W iFi wiemy, że nie każdy ma słuchawki zbalansowane, dlatego stworzyliśmy naszą technologię S-Balanced. Zapewnia ona wszystkie korzyści płynące ze zbalansowanego połączenia — niższy poziom szumów, mniej przesłuchów — ale bez konieczności stosowania zbalansowanych słuchawek.

Soniczne dopasowanie

ZEN Air CAN może pochwalić się kilkoma ulepszeniami dźwięku, unikalnymi dla iFi.

 XBass to analogowe podbicie basów. Innymi słowy, rozszerza pasmo przenoszenia basów, aby dopasować je do różnych słuchawek.

 XSpace to analogowy sposób na polepszenie przestrzeni Twoich słuchawek. Otwiera to muzykę, zapewniając przestrzenność atmosfery koncertu na żywo.

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów audio iFi, zastosowaliśmy niestandardowy wzmacniacz operacyjny z serii OV. Ten najwyższej klasy komponent przyczynia się do wyjątkowo niskiego poziomu szumów, niskich zniekształceń (0,0001%) i szerokiego pasma przenoszenia.

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) oferują wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach obwodów rezonansowych. 

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej, stałej częstotliwościowo pojemności, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskich poziomów.

 Są drogie, ale stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.

Niskoszumowe układy scalone Texas Instruments oferują dużą szerokość pasma wzmocnienia, bardzo niski poziom szumów i zniekształceń, wysoką zdolność wysterowania wyjścia, współczynniki tłumienia w trybie wspólnym i zasilania przekraczające 100 dB, szerokie pasma maksymalnego wychylenia wyjścia i wysokie szybkości narastania.