Pro iDSD Signature

Home 9 DESKTOP 9 Pro iDSD Signature

Samodzielny. Streamer. DAC/wzmacniacz. Wszystko z czynnikiem X.

Pro iDSD Signature to nasz nowy flagowy produkt klasy referencyjnej.

Najwyższej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy i wiele więcej.

Pro iDSD Signature to nasz nowy flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy klasy referencyjnej! Edycja Signature opiera się na mocnych stronach oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego Pro iDSD.

Nadal zaspokaja potrzeby tych, którzy kochają dobrą muzykę dostarczaną w najwyższej jakości.

Pro iDSD Signature może być używany jako samodzielne urządzenie, DAC/przedwzmacniacz, streamer sieciowy i wzmacniacz słuchawkowy.

Potężny krok do przodu

Signature wykorzystuje oryginalny Pro iDSD i popycha go jeszcze dalej w kierunku doskonałości.

Pro iDSD Signature ma:

 • dźwiękowo ciemniejsze tło i mocniejszy bas
 • ulepszone komponenty zasilacza, aby obniżyć ogólny poziom szumów systemu o 300%
 • precyzyjnie dobrane lampy NOS GE5670s
 • dodatkowe wsparcie dla USB1.0 (PS4/PS5)
 • nowy aluminiowy pilot zdalnego sterowania
 • najwyższej klasy zasilacz iPower Elite w zestawie

Połączony. Z technologią.

Pro iDSD Signature wykorzystuje poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy – 4 x DAC w konfiguracji przeplatanej — aby zapewnić wyjątkową rozdzielczość.

Potężny chipset XMOS XU216 X-Core 200 przetwarza przychodzące dane cyfrowe i umożliwia Pro iDSD Signature zapewnienie najnowocześniejszego wsparcia audio — od MP3, 32-bit/768kHz PCM, DSD512, 2xDXD i pełnego dekodowania MQA.

Dzięki cyfrowemu silnikowi Crysopeia FPGA Pro iDSD Signature zapewnia studyjną jakość remasteringu DSD szerszemu gronu odbiorców. Może on konwertować pliki PCM i DSD do DSD512 i DSD1024.

A wszystko to sterowane za pomocą aplikacji w dłoni.

Graj, jak lubisz

Pro iDSD Signature, podobnie jak jego poprzednik, pozwala ekstremalnie dopasować brzmienie.

Słuchaj swojej muzyki w trybie tranzystorowym, lampowym lub lampowym+, według własnego wyboru, a wszystko to za jednym naciśnięciem przełącznika.

Nasz cyfrowy silnik Crysopeia FPGA uderza ponownie, ponieważ umożliwia Pro iDSD Signature oferowanie kilku opcji, jeśli chodzi o filtrowanie cyfrowe. Filtr GTO dodaje powagi i nowego wymiaru, a filtry Bit Perfect, Bit Perfect+, Apodising i Transient Aligned dają jeszcze więcej możliwości dostosowania dźwięku.

Dyskretny, w pełni zbalansowany stopień wzmacniacza klasy A oferuje regulowane wzmocnienie.

Twój wybór. Jedyny wybór.

 • Strumieniuj bezprzewodowo z Tidal, Spotify, Napster, QQ Music i nie tylko
 • Użyj Airplay, aby cieszyć się odtwarzaniem z iPhone’a, iPada lub Maca
 • Połącz się przewodowo za pomocą połączenia Ethernet, aby odtwarzać z routera lub NAS (Network Attached Storage)
 • Odtwarzanie dźwięku przez sieć DLNA ze smartfonów, tabletów i komputerów z systemem Windows/Linux
 • Podłącz dysk twardy (HDD)
 • Możliwość podłączenia pamięci USB lub karty SDHC

A dzięki różnym wyjściom słuchawkowym – Single-Ended 6,3 mm, S-Balanced 3,5 mm i Balanced 4,4 mm — jedynym wyborem jest Twój wybór.

Czysta moc. Absolutna.

Pro iDSD Signature jest dostarczany z naszym flagowym iPower Elite.

W połączeniu z przeprojektowaną płytą zasilacza, która oferuje do 300 razy niższy poziom szumów, muzyka jest gładka jak masło.

Wewnątrz i na zewnątrz — nie pozostawiliśmy żadnego kamienia na kamieniu w naszym dążeniu do najczystszej, najczystszej mocy dla Pro iDSD Signature (to samo dotyczy Pro iCAN Signature!).

Pro iDSD Signature wykorzystuje nowy 16-rdzeniowy procesor XMOS XU216 X-Core 200 Series. Całe przetwarzanie cyfrowe odbywa się w trybie Bit-Perfect, chyba że wyraźnie wybrano określone filtry cyfrowe.

MQA (Master Quality Authenticated)

MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która zapewnia dźwięk oryginalnego nagrania wzorcowego. Główny plik MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby można go było przesyłać strumieniowo lub pobierać. Pro iDSD Signature wykorzystuje technologię MQA do odbierania i dekodowania dźwięku MQA oraz zapewnienia dźwięku na poziomie master.

Obwód audio wzmacniacza jest w pełni dyskretny, w pełni zbalansowany z przełączanym wejściem lampowym lub J-FET, bipolarnym drugim stopniem i buforowanym MOSFET bipolarnym stopniem mocy klasy A.

Izolacja galwaniczna to „święty Graal” komputerowego audio.

Wszystkie wejścia są izolowane galwanicznie (w tym USB). Sekcja wejściowa USB posiada własny, oddzielny system zarządzania zasilaniem z wieloma regulatorami i filtrami działającymi na podstawie galwanicznie izolowanego napięcia generowanego do zasilania tej sekcji.

Pro iDSD Signature posiada „poczwórny stos” przetworników cyfrowo-analogowych Bit-Perfect DSD i DXD firmy Burr-Brown. Konfiguracja „interleaved” oznacza, że można wykorzystać i zmiksować do 8 par sygnałów różnicowych, co odpowiada 4 parom sygnałów na kanał.

Upsampling do DSD1024 był wcześniej dostępny tylko dla nielicznych. Pro iDSD Signature sprawia, że jest on dostępny dla szerszego grona odbiorców. Remastering DSD1024 jest obsługiwany przez układ Crysopeia® FPGA i jest to miejsce, w którym wierzymy, że FPGA przoduje.

Dane są przesyłane do bufora pamięci ze wszystkich wejść. Tutaj są one poddawane de-jitteringowi w celu wyeliminowania wszelkich zakłóceń źródłowych na wyjściu przetwornika cyfrowo-analogowego. Dane z bufora pamięci są dalej ponownie taktowane przez zegar Global Master Timing® o niskim poziomie jittera, który również napędza X-Core 200 i FPGA.

Dzięki funkcji LINKPLAY™ WiFi/odtwarzania sieciowego, wbudowanemu Spotify i Tidal oraz szerokiej obsłudze protokołów 32-Bit/192kHz i DSD64, Pro iDSD Signature może być również używany bez komputera do bezpośredniego strumieniowania dźwięku.

W przeciwieństwie do innych wzmacniaczy, które mają ten sam obwód i po prostu przełączają sekcję lampową, oryginalny Pro iDSD, a teraz Pro iDSD Signature są jednymi z pierwszych, które mają dwa indywidualne obwody wejściowe — jeden lampowy (lampy General Electric 5670!) i jeden półprzewodnikowy.

Skutkuje to „najlepszym dźwiękiem z obu światów”.

Obwód audio wzmacniacza jest w pełni dyskretny, w pełni zbalansowany z przełączanym wejściem lampowym lub J-FET, bipolarnym drugim stopniem i buforowanym MOSFET bipolarnym stopniem mocy klasy A.

W Pro iDSD Signature zastosowaliśmy dodatkowe ustawienie Tube+. Zmniejsza ono ogólne wzmocnienie pętli i ujemne sprzężenie zwrotne do minimum oraz prezentuje inną perspektywę dźwiękową pomiędzy naturalnymi harmonicznymi lampy i wydajnością przejściową.

Pro iDSD Signature jest pełen najwyższej jakości komponentów – obrotowego potencjometru głośności Japan Alps, kondensatorów ELNA Silmic klasy audio i banku „superkondensatorów” Elna Dynacaps.