DC iPurifier2

Home 9 POWER 9 DC iPurifier2

Czy szumy w systemie zakłócają przyjemność słuchania muzyki?

iFi audio DC iPurifier2 zmniejszy zakłócenia w systemie, często powodowane przez hałaśliwe zasilacze.

Niepożądany szum. Zniknął.

Twoje codzienne zasilacze impulsowe (SMPS) są bardzo głośne. Tak naprawdę nigdy nie były przeznaczone do użytku audio.

DC iPurifier2, podobnie jak jego poprzednik, zwalcza niepożądane szumy pochodzące z SMPS, aby zapewnić czyste brzmienie dźwięku.

Radzi sobie ze wszystkim

Po prostu umieść DC iPurifier2 między SMPS a urządzeniem, którego chcesz użyć.

Urządzeniem tym może być wszystko, od przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC) po cyfrową stację roboczą (DAW).

DC iPurifier2 zatrzyma niepotrzebny szum w jego torze.

Super skuteczny. Super fajny.

Jest to ultraszerokopasmowa konstrukcja, która jest skuteczna od 1 Hz aż do 5 GHz. Jego najsilniejsze działanie występuje w słyszalnym zakresie od 20 Hz do 20 kHz.

DC iPurifier2 obsługuje napięcia od 5 V do 24 V i jest dostarczany z różnymi rozmiarami adapterów, dzięki czemu jest kompatybilny ze wszystkimi zasilaczami – 5,5 x 2,1 mm, 5 x 2,5 mm i 3,5 x 1,35 mm.

Co nowego?

DC iPurifier2 wykorzystuje zoptymalizowaną technologię iFi Active Noise Cancelation2 opartą na genialnej wojskowej technologii obrony radarowej Thales Spectra stosowanej w myśliwcach odrzutowych.

Zgodnie z nieśmiertelnymi słowami Mavericka z Top Gun: „Maverick leci z prędkością naddźwiękową. Będę tam za 30 sekund!”

Diabeł tkwi w szczegółach

W naszej technologii stosowane są wyłącznie najwyższej klasy komponenty. Szczegóły mówią same za siebie.

Dodanie DC iPurifier2 do systemu nie tylko zredukuje szum tła, ale także wydobędzie więcej definicji, szczegółów i ciepła w muzyce.

„The Danger Zone” Kenny’ego Logginsa nigdy nie zabrzmi tak czysto.

Oparty na technologii wojskowej, nasz ulepszony system Active Noise Cancellation II® aktywnie eliminuje wszystkie przychodzące hałasy.

Robi to w sposób podobny do słuchawek z aktywną redukcją szumów — generuje sygnał identyczny z przychodzącym szumem elektrycznym, ale w przeciwnej fazie, aktywnie go eliminując. Jest to bardzo skuteczne w usuwaniu szumów o niskiej i średniej częstotliwości, podczas gdy pasywne filtry izolacyjne radzą sobie z zakłóceniami o wyższej częstotliwości. Ta kombinacja jest wymiernie bardziej skuteczna w eliminowaniu szumów zakłócających sygnał USB niż urządzenia polegające wyłącznie na filtrowaniu pasywnym.

Urządzenie jest dostarczane z różnymi typami złączy beczkowych DC. Działa z 5,5 x 2,1 mm, ale jest również dostarczane z adapterami dla 5,5 × 2,5 mm i 3,5 × 1,35 mm.

Rezystory Vishay MELF — złożone, kosztowne, ale doskonałe.

Te bezołowiowe rezystory czołowe z metalową elektrodą charakteryzują się doskonałą dokładnością, stabilnością, niezawodnością i możliwością obciążenia impulsowego. Zapewniają optymalną moc znamionową i obciążalność impulsową. Charakteryzują się jednymi z najniższych szumów i zniekształceń spośród wszystkich rezystorów dostępnych na rynku.

Doskonałe ekranowanie EMI ze stopu miedzi izoluje urządzenia i kable, blokując promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej.

Mnogość najwyższej klasy komponentów — precyzyjne rezystory MELF, aluminiowe kondensatory polimerowe Panasonic SP-Cap, niestandardowe wzmacniacze operacyjne oraz ekranowanie ze stopu miedzi.

Jest to od podstaw zaprojektowana konstrukcja o bardzo szerokim paśmie przenoszenia. Jest skuteczny od 1 Hz aż do 5 GHz. Co najważniejsze, najsilniejsze działanie występuje w słyszalnym zakresie od 20 Hz do 20 kHz.

To urządzenie ma wbudowane ostrzeżenie o odwrotnej polaryzacji.

Czerwona dioda ochronna LED zaświeci się, jeśli polaryzacja wejścia zostanie odwrócona. Możesz być pewien, że Twój system jest bezpieczny!

Jedno małe urządzenie, wiele, wiele zastosowań — redukcja szumów dla SMPS 5v -24v.

Wystarczy dodać między SMPS a urządzeniem, na przykład routerem, DAC, dekoderem, streamerem multimediów, laptopem lub mikserem biurkowym.

Hałas zostanie zredukowany od 316x do 100 000x.