Nowa i dynamicznie rozwijająca się na rynku marka SilentPower rozszerza portfolio swoich niezwykle ciekawych akcesoriów. Tym razem w ofercie pojawia się HDMI iSILENCER, czyli urządzenie dedykowane wszystkim tym, którzy korzystają z połączeń za pomocą interfejsu HDMI w swoich systemach
audio-wizualnych.

Redukcja szumów oraz zniekształceń typu jitter dla interfejsu HDMI

SilentPower HDMI iSILENCER posiada autorską technologię Active Noise Cancellation 2 dzięki której znacząco obniża poziom zakłóceń w urządzeniach do których jest podłączony. Co więcej, posiada także układ redukujący zniekształcenia typu jitter, dzięki czemu może poprawić detale w obrazie wideo w ciemniejszych obszarach obniżając przy tym poziom szumów w sygnale audio.

Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem

SilentPower HDMI iSILENCER posiada też ograniczenie pików napięcia, przez co zabezpiecza podłączone urządzenia przed przepięciami. Jest to szczególnie istotne w przypadku zaawansowanych instalacji audiowizualnych, w których stosowane są nierzadko drogie procesory dźwięku wielokanałowego.

Pełne wsparcie dla HDR 8K/60Hz

Dodatkowo HDMI iSILENCER oferuje też pełne wsparcie dla HDR 8K/60Hz oraz 4K/120Hz przy użyciu kabla HDMI Ultra High-Speed. Jest także kompatybilny zarówno ze standardem HDMI 2.1 oraz z poprzednimi wersjami standardu HDMI.

SilentPower HDMI iSILENCER jest już dostępny w sprzedaży, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 399 złotych brutto.